İndi oxumaq
MiniJ divar yuyucu maşını. Xiaomi ekosistemində yeni bir cihaz

Xiaomi divar yuyucu maşını

MiniJ tərəfindən istehsal edilmiş bir dəsmal yuyucusu olan crowdfunding platformasında yeni bir məhsul ortaya çıxdı. Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. Bu mövzuda marketinq mənim təsəvvürümün böyük əks olundu.

MiniJ divar yuyucu maşını

Ölçülər 67 x sm x 57,5 sm x XUMUM sm, çəkisi isə 34.8kg. Ən azı 24 boş yerə sahib olmaq üçün yola yerləşdirmək üçün Xiaomi hər ölçüdə ən az 0.9 santimetr boş yer tutmağı bildirir. Çirkli paltarlar yerləşdirmək üçün qapını tapa bilərsiniz przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

Xiaomi divar yuyucu maşını

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

Həmçinin bax
yarış miti

MiniJ divar yuyucu maşını

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.

Üstə fırladın